PL/EN

Założenia

99,9 % osób piszączych w obcym języku robi błędy, nawet tłumacze. Jeżeli w pracy bądź firmie potrzebujesz bezbłędnego tekstu, który sprawia wrażenie napisanego przez native speakera i jest w 100% poprawny, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi korekty tekstów (proofreading).

Komu przyda się proofreading?

Strony internetowe – po co niszczyć sobie opinię anglojęzyczną wersją strony, która jest pełna błędów, kiedy można podkreślić swój profesjonalizm poprzez sprawdzenie i poprawienie strony przez native speakera?
Restauracje – czy naprawdę chcemy, żeby turyści śmiali się z naszych menu? A może wolimy serwować im obsługę na wysokim poziomie już przy podaniu karty?

Pracownicy naukowi – skoro Twoje badania zasługują na publikację, to czy nie warto zadbać o ich poprawność językową?

Podsumowując, proofreading jest ważny dla każdej osoby, która chce podkreślić swój profesjonalizm.

Cena

Cena za korektę jest obliczana zgodnie z ilością stron tłumaczeniowych.

Czym jest strona tłumaczeniowa? Jest to 1800 znaków ze spacjami. Ilość znaków można przeliczyć i sprawdzić w programach typu Word.

Na przykład, jeśli tekst ma 33575 znaków ze spacjami, po przedzieleniu tego przez 1800 otrzymujemy 18,65 stron tłumaczeniowych. Kiedy ustalimy już ilość stron tłumaczeniowych, możemy ocenić koszt zgodnie z poniższym schematem:

proof-ceny-pl

Ilość stron jest podliczana miesięcznie aby zagwarantować najlepszą cenę, w przypadku gdy jest więcej niż jeden tekst w danym miesiącu.

Jaka jest różnica między „proofreadingiem” a „korektą”?

Proofreading zakłada, że tekst został stworzony przez osobą dobrze posługującą się językiem docelowym i wymaga tylko drobnych stylistycznych i gramatycznych poprawek.

Korekty używa się w momencie gdy tekst jest słabej jakości i poprawienie wymaga dużego nakładu pracy, włączając w to przepisanie danych sekcji tekstu bądź stworzenie ich od nowa.

Zniżki

Oferujemy 10% zniżki na powyższe cent dla publicznych instytucji kształcenia (szkół, uniwersytetów itp.) i ich pracowników.

Terminy

proof-terminy-pl

W przypadku terminów krótszych niż te wymienione w tabeli doliczamy 25% dopłaty.

Zleć tłumaczenie

  • Drop files here or
    Zaufali nam