5 powodów, dla których warto wybrać Distinction Translation Centre

  • Gwarantujemy proofreading wszystkich tłumaczonych tekstów. Tylko korekta tekstu przez native speakera zapewnia maksymalną autentyczność i poprawność przetłumaczonego tekstu. W Distinction Translation Centre proofreading to standard, wliczony w koszt usługi.
  • Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami. Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, absolwenci Katedry Języków Specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, anglistyki i lingwistyki stosowanej, native speakerzy oraz specjaliści z poszczególnych dziedzin. Polityka naszej firmy, polegająca na powierzaniu wysoce specjalistycznych tekstów kompetentnym tłumaczom, owocuje wysoką jakością przekładów.
  • Realizujemy różnorodne tłumaczenia: od menu dla hoteli, przez umowy prawne, ulotki firm kosmetycznych, aż po korektę prac studentów MBA. Nie boimy się nowych wyzwań, a każde zlecenie traktujemy jak okazję do zdobycia doświadczenia i podwyższenia swoich kwalifikacji.
  • Powierzane nam teksty traktowane są według przyjętych zasad poufności. Gwarantujemy całkowitą ochronę przekazanych nam dokumentów.
  • Proponowane przez nas rozwiązania są elastyczne, dopasowujemy się do potrzeb klientów we wszystkich możliwych aspektach współpracy – terminie tłumaczeń, ostatecznej cenie usługi, warunkach płatności. Ciągle pracujemy nad jakością naszych usług, stawiając satysfakcję i zaufanie klientów na pierwszym miejscu.