goggles
Oferta naszej szkoły to kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz dla wszystkich grup wiekowych. Najwyższy standard nauki jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Dokładamy największych starań, aby nasze kursy językowe były atrakcyjne zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Aby spełnić Państwa oczekiwania oferujemy następujące kursy:

  • KidSpeak – Kursy dla dzieci (5-9 lat) – Więcej
  • TeenSpeak – Kursy dla młodzieży (10-15 lat) – Więcej
  • ActiveSpeak – Kursy dla uczniów liceum – Więcej
  • ActiveSpeak – Kursy dla dorosłych – Więcej
  • Legal English – Więcej
  • Business English – Więcej
  • Financial English – Więcej
  • Medical English – Więcej
  • Technical English – Więcej
  • Kursy egzaminacyjne – Więcej

We offer Polish lessons on all levels: from elementary, where you learn the basics, allowing you to confidently get by in Poland for the first few weeks, to advanced, which encourages you to branch out into important cultural and social phenomena. Our method of teaching Polish is always tailored to every student’s individual needs, and includes communication exercises and mock dialogues. We put emphasis on developing the most crucial skills for those learning Polish – speaking, made all the easier by the ActiveSpeak system developed and perfected by DLC.

Osobom zainteresowanym nauką języka polskiego oferujemy wszystkie poziomy zaawansowania: od podstawowego (podczas którego obcokrajowcy nauczą się, jak przetrwać w Polsce przez pierwsze tygodnie) do zaawansowanego, pozwalającego skoncentrować się na ważnych zagadnieniach kulturalnych czy społecznych. Nasza metoda nauczania języka polskiego jest dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. Nauka odbywa się z wykorzystaniem ćwiczeń komunikatywnych oraz dialogowych. Szczególny nacisk położony jest na rozwijanie najważniejszej umiejętności dla uczących się języka obcego – mówienia, w czym niezwykle pomocny okazuje się system ActiveSpeak opracowany przez DLC.

Sign up today

German
Kursy języka niemieckiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

Zgłoszenia

fra
Kursy języka francuskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nauka wspomagana jest autorskim systemem ActiveSpeak, dzięki któremu studenci niezwykle szybko rozwijają umiejętność płynnego mówienia w języku obcym.

 

Zgłoszenia

chi

Kursy języka chińskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nasze kursy języka chińskiego zazwyczaj rozpoczynają się od niższych poziomów zaawansowania. Nauka języka chińskiego, która obejmuje przyswajanie nowego alfabetu, staje się szybka i efektywna dzięki nowatorskiemu systemowi ActiveSpeak.

Zgłoszenia

jpn
Kursy języka japońskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

Kursy języka rosyjskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

Italian
Kursy języka włoskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

spn
Kursy języka hiszpańskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

nor-sw-dk
Kursy języka norweskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

Specjalnością DLC są krótkie, intensywne kursy języka norweskiego, przygotowujące do wyjazdów do pracy.

 

Zgłoszenia

nor-sw-dk
Kursy języka szwedzkiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

nor-sw-dk
Kursy języka duńskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

arabski
Kursy języka arabskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia

Kursy języka portugalskiego prowadzimy na zajęciach indywidualnych lub w kameralnych dwu- lub trzyosobowych grupach, stacjonarnie lub online. Nowatorski system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

 

Zgłoszenia