goggles
Oferta naszej szkoły to kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz dla wszystkich grup wiekowych. Najwyższy standard nauki jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Dokładamy największych starań, aby nasze kursy językowe były atrakcyjne zarówno dla dzieci, młodzieży, jaki i dorosłych. Aby spełnić Państwa oczekiwania oferujemy następujące kursy:

  • KidSpeak – Kursy dla dzieci (5 – 9 lat) – Zapisy
  • TeenSpeak – Kursy dla młodzieży (10 – 12 lat) – Zapisy
  • ActiveSpeak – Kursy dla uczniów gimnazjum i liceum – Zapisy
  • ActiveSpeak – Kursy dla dorosłych – Zapisy
  • Legal English – Zapisy
  • Business English – Zapisy
  • Financial English – Zapisy
  • Medical English – Zapisy
  • Techinical English – Zapisy
  • Kursy egzaminacyjne – Zapisy
German
Kursy języka niemieckiego w DLC to szeroki wachlarz rozwiązań, dopasowany do potrzeb konkretnych studentów. Oferujemy kursy ogólnego języka niemieckiego, kursy biznesowe, konwersacje, kursy grupowe czy indywidualne. Nowatorki system ActiveSpeak wspomaga naukę na każdym poziomie zaawansowania oraz gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem.

Zapisz się już dziś

fra
DLC oferuje kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej. Metoda nauczania oraz intensywność kursu dostosowane są do potrzeb oraz wieku naszych słuchaczy. Efektywność nauczania zagwarantowana jest dzięki pracy w małych grupach (maksymalnie 8 osób). Oferujemy także zajęcia indywidualne. W DLC uczniowie przygotują się do egzaminu maturalnego. Nauka wspomagana jest autorskim systemem ActiveSpeak, dzięki któremu studenci niezwykle szybko rozwijają umiejętność płynnego mówienia w języku obcym.

 

Zapisz się już dziś

chi
Oferowane przez nas kursy języka chińskiego rozpoczynają się od najniższych poziomów zaawansowania. Małe grupy czy zajęcia indywidualne gwarantują niezwykle komfortowe warunki nauki. W nauce języka chińskiego, która obejmuje również naukę nowego „alfabetu”, niezwykłym sukcesem okazała się technika ActiveSpeak. Dzięki temu nowatorskiemu systemowi przyswajanie wszystkich aspektów nowego języka staje się niezwykle szybkie i efektywne.

Lektorem jest Huan Li.

Zapisz się już dziś

jpn
W nauce języka japońskiego niezwykle sprawdza się system ActiveSpeak, który od samego początku nauki sprawia, że nowo poznana wiedza jest od razu wykorzystywana. Dzięki specjalnym kartom, słowa, gramatyka czy wymowa mogą być przyswajane i powtarzane w dowolnej chwili i różnorodnym kontekście. Niewielkie grupy czy indywidualne spotkania z lektorem są dodatkowym atutem nauki japońskiego w DLC. Naszym studentom gwarantujemy również dostęp do profesjonalnych materiałów do nauki języka japońskiego.

 

Zapisz się już dziś

Kursy języka rosyjskiego prowadzimy w formie zajęć grupowych, indywidualnych czy firmowych. Z uwagi na małą liczebność grup, program zajęć możemy dopasowywać do potrzeb i możliwości słuchaczy. Naszym głównym celem jest jednak zawsze rozwijanie umiejętności swobodnej i samodzielnej komunikacji w danym języku. Doskonałym narzędziem w drodze do osiągnięcia tego celu jest ActiveSpeak. Ten nowatorski system nauki przy użyciu specjalnych kart, umożliwia szybkie powtarzanie poznanego materiału, ułatwia jego zapamiętywanie oraz kształtuje umiejętność używania nowych wyrazów i zwrotów w praktyce.

 

Zapisz się już dziś

Italian
DLC jest jedyną szkołą, która oferuje nie tylko naukę języka włoskiego, ale także umożliwia poznanie niezwykle atrakcyjnej kultury tego kraju. Małe grupy i przyjazna atmosfera to dodatkowe atuty kursów języka włoskiego w DLC. Kursy prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych. ActiveSpeak doskonale wpisuje się w charakter prowadzonych zajęć, na których rozwijanie umiejętności mówienia po włosku jest głównym celem nauki.

 

Zapisz się już dziś

spn
Oferta nauki języka hiszpańskiego w DLC to Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej. Efektywność nauczania zagwarantowana jest dzięki pracy w małych grupach (maksymalnie 8 osób). Oferujemy także zajęcia indywidualne. Nauka wspomagana jest autorskim systemem ActiveSpeak, dzięki któremu studenci niezwykle szybko rozwijają umiejętność płynnego mówienia w języku obcym. Ponieważ nasi lektorzy to w większości native speakerzy, Studenci mają niepowtarzalną okazję do obcowania nie tylko z językiem ale również wieloma aspektami kulturowymi.

 

Zapisz się już dziś

nor-sw-dk
Specjalnością DLC są krótkie, intensywne kursy języka norweskiego, przygotowujące do wyjazdów do pracy. Oferujemy również standardowe kursy grupowe czy kursy dla firm. Szczególny nacisk kładziemy na naukę prawidłowej wymowy oraz poznanie zasad rządzących językiem norweskim, dzięki czemu studenci zostają wyposażeni w uniwersalne narzędzia do dalszej nauki. Naukę wspomaga innowacyjny, autorski system nauki ActiveSpeak, pozwalający na szybkie i aktywne wykorzystywanie i powtarzanie nowo poznanej wiedzy.

 

Zapisz się już dziś

nor-sw-dk
W nauce języka szwedzkiego, niezwykle efektywny okazał się ActiveSpeak, który od samego początku nauki sprawia, że nowo poznana wiedza jest od razu wykorzystywana. Dzięki specjalnym kartom, słowa, gramatyka czy wymowa mogą być przyswajane i powtarzane w dowolnej chwili i różnorodnym kontekście. Niewielkie grupy czy indywidualne spotkania z lektorem są dodatkowym atutem nauki języka szwedzkiego w DLC.

 

Zapisz się już dziś

nor-sw-dk
Kursy języka duńskiego są całkowicie dopasowane do potrzeb klientów. Na początku kursu lektor ustala przebieg zajęć, biorąc pod uwagę wymagania uczestników kursu. Najczęściej jest to nauka przygotowująca do wyjazdów do Danii. Na zajęciach wykorzystywane są materiały opracowane przez lektora na podstawie duńskich podręczników i publikacji. Nauka wspomagana jest autorskim systemem ActiveSpeak, który gwarantuje swobodne i płynne posługiwanie się językiem duńskim.

 

Zapisz się już dziś

POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Osobom chętnym na naukę języka polskiego oferujemy wszystkie poziomy zaawansowania: od podstawowego (podczas którego obcokrajowcy nauczą się, jak przetrwać w Polsce przez pierwsze tygodnie) do zaawansowanego, pozwalającego skoncentrować się na ważnych zagadnieniach kulturalnych czy społecznych. Nasza metoda nauczania języka polskiego jest dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. Nauka odbywa się z wykorzystaniem ćwiczeń komunikatywnych oraz dialogowych. Szczególny nacisk położony jest na rozwijanie najważniejszej umiejętności dla uczących się języka obcego – mówienia, w czym niezwykle pomocny okazuje się system ActiveSpeak opracowany przez DLC.

 

Zapisz się już dziś

arabski
Oferowane przez nas kursy języka arabskiego rozpoczynają się od najniższych poziomów zaawansowania. Małe grupy czy zajęcia indywidualne gwarantują niezwykle komfortowe warunki nauki. Ponieważ nauka języka arabskiego, obejmuje również naukę nowego „alfabetu”, niezwykłym sukcesem okazała się technika ActiveSpeak. Dzięki temu nowatorskiemu systemowi przyswajanie wszystkich aspektów nowego języka staje się niezwykle szybkie i efektywne.

 

Zapisz się już dziś

DLC oferuje kursy języka portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej. Metoda nauczania oraz intensywność kursu dostosowane są do potrzeb oraz wieku naszych słuchaczy. Efektywność nauczania zagwarantowana jest dzięki pracy w małych grupach (maksymalnie 8 osób). Oferujemy także zajęcia indywidualne. Nauka wspomagana jest autorskim systemem ActiveSpeak, dzięki któremu studenci niezwykle szybko rozwijają umiejętność płynnego mówienia w języku obcym.

 

Zapisz się już dziś