TeenSpeak

TeenSpeak to kursy dla młodzieży w wieku 10-15 lat. Realizowane są przy wykorzystaniu innowacyjnej metody ActiveSpeak, która ułatwia zapamiętywanie i utrwalanie poznanego materiału. ActiveSpeak jest także dodatkowym narzędziem w rękach studentów, dzięki któremu uczą się oni aktywnego i autorskiego udziału w procesie nauki.

ActiveSpeak

Co to jest ActiveSpeak?

ActiveSpeak to innowacyjny system nauczania opracowany przez DLC, który szybko rozwija umiejętność płynnego mówienia w języku obcym oraz sprawia, iż nauka staje się przyjemnością. ActiveSpeak to skuteczny sposób nauki, który zapewnia swobodne i płynne posługiwanie się językiem obcym.

Na czym polega ActiveSpeak?

Podczas nauki języka nowe słowa, wyrażenia, zagadnienia gramatyczne oraz wymowa zapisywane są przez studentów na specjalnych kartach. Karty te umożliwiają szybkie powtórzenie poznanego materiału, ułatwiają jego zapamiętanie oraz kształtują umiejętność używania nowych wyrazów i zwrotów w praktyce.

Jak wygląda ActiveSpeak?

Karty ActiveSpeak to łatwy sposób na uporządkowanie poznanego materiału.

Dlaczego ActiveSpeak jest lepsze od innych technik?

Aby trwale opanować nowe słownictwo i gramatykę musimy je wielokrotnie powtarzać oraz używać w praktyce, ponieważ tak zapamiętujemy nowy materiał. Nowo poznane wyrażenia i zwroty muszą być powtarzane tak długo, aż będziemy się nimi biegle posługiwać w trakcie konwersacji.